Březen 2015

Přiblblý článek od přiblblé adminky

8. března 2015 v 10:25 | T!motej |  Info/Novinky
Tak za 1., abyste si nemysleli, že na blog úplně kašlu, tak jsem měla přednastavený článek, který se jaksi nevydal.

Za 2. vám stejně dlužím velkou omluvu, protože jinak jsem nepřednastavila nic, ani jsem neoběhla… NIC. Ale ve škole je to teď vážně hrozný (no jo, hlavně že se mám na co vymluvit). Písemky, zkoušení… Já jsem taky na vyhození. Pozastavení nebude, to ani ve snu, ale aktivita bude malá. Budu se fakt moc snažit, aby byla aspoň malá a ne žádná. Ve škole se teď snažím pilovat angličtinu (čtu si o přestávkách- i o hodinách- anglicky mangu :3), ale zase jsem se zhoršila v zemáku (i když ten mi je… někde) a v matice. A ta matika mě štve, protože nás třídní je něco jako agent v sukni, ale on je spíš "třídní s písemkama v ruce". Navíc máme od září nového ředitele, který nám VŮBEC nedává ředitelské volna a dokonce zrušil i pololetní prázdniny (prý o tom nikomu nemáme říkat… tůdle). Což teda nechápu, protože je to jen jeden den (myslím ty pololetní prázdniny. Příště nám zruší víkendy.


Za 3. teď ale máme jarní prázdniny, takže budu přednastavovat články, jak to jen jde, budu se snažit začít s tou 30 days challenge + se budu snažit splnit aspoň některé z hromady slibů, které jsem vám dala.

Za 4. bude menší rekonstrukce. Ještě dneska budu otravovat Sasumi tím, že si od ní objednám design (máš boží grafiku :3) a nějak to tu poupravím, ať to tu aspoň nějak vypadá.


A konečně za 5. velcí fanoušci Lindsey (že Jebexííí :D) jistě vědí, že má koncert v Bratislavě i v Praze. STRAŠNĚ MOC jsem na ní chtěla do té Prahy jít/jet a kdo mi zkazil radost? Mamka a ségra. Takže se nejede nikam a ti, co na jeden z koncertů jedou, užijte si to :)