Prosinec 2014

Tečka

29. prosince 2014 v 18:04 | T!motej |  ''Deníček''
(Uznávám, že tohle není nejlepší zimní obrázek, ale prakticky by mohl být :)...)

Ok, chytrá nejsem a dělat chytrou mi taky nejde... Kašlu na to :D
No tak už jsem se smířila s tím, že tečka do nadpisu prostě nejde. To je jedno. Lidi, vím, že sem zas dlouho nic nepřidala, navíc teď se nemůžu vymluvit na školu, když žádná není, že jo, ale tak snad pochopíte, že jsem neměla náladu. Ani teď jí moc nemám, ale tak už je to lepší. Znáte takový ten pocit, když máte špatnou náladu a zbavujete se jí tím, že (ok, už pět minut přemýšlím nad tím, jak to říct slušně a nic mě nenapadlo, protože já jaksi slušný člověk nejsem) štvete (heh, to to trvalo) jiné lidi? :D Ok, jsou to chudáci, ale tak zas oni štvou mě no :D Dneska jsem se konečně koukla na HG: Vražedná pomsta a upřímně? Knížka je lepší. V tom filmu toho i docela dost chybělo, v knížce je to popsaný dokonale. Ale to jen tak by the way, jen pro toho koho baví číst moje kecy (okej, to si fandím :D tady asi nikdo takový není :D).


Snažím se napsat článek o Vánocích (o tom co jsem dostala + fotky stromečku a možná i těch dárků), ale to si asi nechám na víkend, kdy budu mít i fotky ohňostroje, co bude na náměstí + zážitky z náměstí a možná aj budu spát u kamarádky. K tomu bych napsala rovnou zážitky z Vánoc, protože to byla sranda :D Jop a taky u vás sněží? Jako vím, že je to docela vzácnost, ale to to každej musí fotit a dávat na fb? Ale docela radost z toho mám, protože ségra hodila hubu už 4x, kdežto já jen 3x! :D (Ok, budeme dělat, jakože jsem jí 2x neshodila, ju? :)..) Jinak doufám, že i vy jste si Vánoce užili, přežrali přejedli se cukrovím a pod stromečkem našli, co jste si přáli ☺

Kecy everywhere

21. prosince 2014 v 16:20 | T!motej |  Moje kecy

Tak jsem chtěla být rebel a dát do nadpisu jen tečku, jenže to nešlo, tak jsem dala klasickej název 'Vánoce'. Teď o prázdninách se budu snažit být aktivnější, jen ty tři dny (24., 25. a 26.) tu vůbec nebudu, ale budu fotit. Jinak bych chtěla moc poděkovat všem sb! :3 Jste úžasní a moc mě potěšila Ell, že jsem podle ní super blogerka :3 Vy člověku dokážete zvednou náladu :) Já vám k Vánocům dám ty srdíčka z bleskovky, která tu je už od konce října, heh.
Štve mě, že nejsem moc aktivní. Ale já se snažím! Jenom teď mám nějak robitý mobil, že mi tam nejde připojit WiFi. No aspoň že mi tam jde foťák a hudba. Taky mám teď nějak rozbitou nabíječku, takže to nabíjím přes pc.
Chystám článek o tom jak jsme minulý týden (už to píšu týden a mám 5 vět, nezabíjejte mě prosím) byli s mamkou ségrou a bráchou na Staroměstském náměstí (ty jo já to tady pracně píšu a přitom se mohla jednoduše napsat 'Staromák', ale tak co už).
No a protože za tři dny budou Vánoce, všichni už řeší 'Christmas design' a někteří už ho mají nastavený od června (okej, přeháním, asi od řijna), jako Tesco, které už se chystá na Velikonoce. No a někteří jsou jako já, že si nechají zimní design a nový si nastaví až na jaře, nebo v létě.
A tu přezdívku teda neměním :D Jednak by s tím byly problémy, lidi by si mě pletli atd. a potom jsem moc líná dávat o tom všem vědět :D Ale musím se pochlubit, že dneska je to podruhé, co jsem za asi tři měsíce oběhla! :') Šikovná jsem moc :33 A i článek jsem napsala... No zasloužím si potlesk rovnou i s medailí (píše se to tak žejo? :D).
Tady bych to asi ukončila :) Veselé Vánoce, šťastný nový rok (i když ten ještě přát aspoň jednou budu) a užijte si prázdniny! :3

Hups...

14. prosince 2014 v 13:00 | T!motej |  Moje kecy
Hehe... Ne nevím čemu se směju. Hele lidi asi chcete vysvětlení. Prostě... Nechce se mi psát články na mobilu a na pc se už moc nedostanu. Většinu času jsem na mobilu a... zkuste si to :D K omluvě je to všechno protože myslim že víc k tomu ani psát nemusim a že by vás to ani moc nebavilo :D Takže další věc je ta, že budou vánoce! :3 Chápete to! :3 Už jen dva týdny! :3 Prostě já jsem ten typ člověka který 1. Shání dárky na poslední chvíli (ehm... ale letos už mám 3! :D) a 2. Miluje tenhle svátek! :33 Vánoce jsou prostě svátek přecpávání se a radosti a toho všeho a nenávidim když někdo řekne jako první slovo "dárky"! :DD Já prostě dodržuju be original a jako první si vždycky vzpomenu na cukroví xD Yayy dneska jedeme na staromak!:3 A stavime se v knihkupectvi na vaclavaku takze budou fotky!:) A hlavne mi drzte palce at si nezapomenu penezenku, zname sve lidi:DD