Listopad 2014

Kecy (+ něco docela důležitého)

21. listopadu 2014 v 17:48 | T!motej |  Info/Novinky
Komu se to nechce číst celé, klidně přečtěte to jen to zvírazněné.
Okej… :-D Jo, mohla jsem napsat dřív… Jo, ceny za bleskovku ještě nejsou :-D Jo, jsem naprosto a neuvěřitelně blbá :-D Jo, (UŽ BYCH S TIM TAKY MOHLA PŘESTAT!) chtěla jsem napsat už včera, ale měla jsem tak blbou náladu, že by… z toho asi nic nevzešlo :-D (Mě ten nos u smajlíků tak deptá! :-D - Božee tak proč ho tam pořád musim psát?!)

Vážně se nebudu vymlouvat na čas, protože ten jsem měla… I když většinu toho času jsem byla na mobilu a poslouchala písničky (JÁ UŽ JSEM 2 DNY NEČETLA! :O CO JSEM TO ZA ČLOVĚKA?!). Jo… A taky mě něco napadlo… Okej, vim, že mě už většina z vás má zafixovanou jako T!motej, ale prostě já bych si chtěla tu přezdívku změnit! :-D Na Marceline :) Nevim jestli to někdo zná… Adventure time (můj oblíbený :3). No… Ale zase chci brát ohledy (jsem nějaká hodná! :-D) na vás :) Takže mi prosím napište do komentářů, jestli se vám to zamlouvá. Ale ona je prostě hodně cute! :3 Kdyžtak pokračování je v CČ i s obrázkama :)

Člááneek :O

11. listopadu 2014 v 16:48 | T!motej |  Moje kecy
Ahojte :DD Ten pocit, když přijdete ze školy, mrknete se na fb a do minuty vám napíše člověk, kterého nenávidíte -.- A ten pocit, když člověk kterého nenávidíte napíše něco za co ho nenávidíte ještě víc :DD A ten pocit, když si s nejlepší kamarádkou celý den říkáte jenom "ty si blbá" nebo "ty si debilní! :DDD Okej, dneska mám dobrou náladu, protože člověk kterého nenávidím mi ještě nenapsal! :DDD A navíc dneska jsme měli supl na matiku (yes, náš třídní je nemocnej! :33 - Ty jo co jsem to za člověka? xDD) a… Ta učitelka měla přichycenou sukni ve spodkách xDDDDDDDD Prostě kdybyste jí viděli xDDDDD Ona psala na tu tabuli, klídek a pohoda a celá třída za ní mrtvá smíchy xDDDD A ještě se divila čemu se smějeme -.- :DDDD Ehm… Bylo to ještě horší, než těhotná mánička, Jebexíí :DDD (víceméně xD) .. ( + jo, v takovéhle zimě - aspoň u nás je zima :DD - nosit sukni -.-)
Jo a taky tak nenávidíte, když si rozečtete knížku (Percyyyy :333 Anabeeeth :333 Bohovééé :33 xDD) a učitelka zadá povinnou četbu -.- Já prostě nemůžu číst dvě knížky najednou!! :DDD Se mi to pak plete :DDD Já mám problém s tím, zapamatovat si, co jsme probírali včera v zemáku a teď ještě dvě knížky, z čehož mě jedna absolutně nebaví -.- (Jo no, povinná četba -.- Máme číst Epos o Gilgamešovi -.- Nějaká starověká/středověká (teď nevim :DDD a otevřít sešit z literatury? Na to jsem moc líná :DD) literatura a tohle my máme číst -.-). Nejhorší je, že to máme odevzdat do konce listopadu a knížku s piko-písmenkama do konce měsíce přečtu leda ve snu. Navíc ještě blbě vidim a brejle mám poškrábaný :DDD (Tak když mi je ve škole furt berou? -.- :DD)
No… :DD Prostě jednou (JEDNOU! :DD) mi šla matika a učitel hned "Jé tak to musíš jít na gympl! Vždyť ti ta matika tak jde!!" -.- Já myslela že ho uškrtím -.- A potom se potkal s mamkou v krámě (Albert :DDD) a hned jí začal vyprávět jak mi ta matika jde že mě musí poslat na gympl atd. bla bla bla… Takže mamka mě furt tlačí na gympl a to je sotva začátek roku. A tlačí mě tam i přesto že jí pořád říkám že zrovna a jenom TUHLE látku (dělení - krácení *pro případ že je tu někdo matematik :DD* - zlomků) chápu a že na gympl nemám -.-
Okej, tak já pro dnešek končím, protože mamka upekla štrůdl a já si musím dopít jen čaj než vystydne :DDD Tak jo… :DD

Zbytek týdne nějak přežijete a pak je víkend a v pondělí volno :33

Btw. Když do wordu napíšete "okej" a teď se vám zobrazí, že je to blbě (překvapivě -.-), tak si kliknete a návrhy a vidíte tam olej xDD Ok, čáuté :D :) :3